Przed nami kolejna edycja!

20 – 21 listopada 2018

Program już wkrótce!

 

 


TAK BYŁO W KWIETNIU!

PROGRAM 24.04.2018    

 1) Jak skutecznie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zdobyć wymarzoną pracę?

 2) Assessment Centre – w procesie rekrutacji1) Jak skutecznie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zdobyć wymarzoną pracę?

 

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jednym z największych przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych, a także firmy handlowe oraz usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: sodę kalcynowaną (drugie miejsce w Europie), sodę oczyszczoną, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i szklane oraz inne chemikalia.
Grupa CIECH to niezwykła mieszanka doświadczenia i młodości. To właśnie w tym miejscu spotyka się budowana przez kilkadziesiąt lat wiedza z twórczą ambicją młodego pokolenia, wspólnie realizując międzynarodowe i lokalne projekty. Nasze działania skupiają się wokół budowania kultury organizacyjnej umożliwiającej współpracę w przyjaznej atmosferze. Stawiamy na otwartość, elastyczność oraz szacunek do innych.
JAK SKUTECZNIE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROZMOWY REKRUTACYJNEJ I ZDOBYĆ WYMARZONĄ PRACĘ?
Weź udział w warsztacie! Dowiesz się:
- jak efektywnie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej,
- w jaki sposób zdobyć wymarzoną pracę.

Warsztat 24.04.2018, sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW ul. Dobra 55
ZAPISY

2) Assessment Centre – w procesie rekrutacjiLeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne koncerny w pozyskaniu kluczowych pracowników. Spółka specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Skutecznie pozyskuje kandydatów dzięki wykorzystaniu direct search oraz autorskiej metodologii realizacji procesu rekrutacji ASSET : Analysis > Strategy > Selection > Evaluation > Target, której zastosowanie porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. LeasingTeam Professional prowadzi rekrutacje w obszarach Sales & Marketing, HR & Administration, Transport & Logistics, Engineering & Production, SSC/BPO, Retail, Finance & Accounting.
ASSESSMENT CENTRE
- W PROCESIE REKRUTACJI
Assessment Centre „AC” jest jednym z narzędzi stosowanych w procesie rekrutacji.

Weź udział w warsztacie! Dowiesz się:
- czego może kandydat spodziewać się w trakcie sesji AC.

24 kwietnia godz. 12.30-14.00; sala nr 1.026, w budynku Wydziału Neofilologii UW
ul. Dobra 55
ZAPISY

 

PROGRAM 25.04.2018

1) Zaplanuj karieręCareer Coaching z SSC Heroes

2) Przygotuj skuteczne CV z Rekruterem

3) Wejdź w rolę kandydata – sprawdź, czy jesteś gotów/gotowa na interview1) Zaplanuj karieręCareer Coaching z SSC HeroesSSC Heroes
Jesteśmy internetową społecznością skupioną wokół sektora usług biznesowych. SSC Heroes tworzy jedyny portal w regionie CEE, który zapewnia kompleksowe informacje o firmach, stanowiskach i ofertach pracy w sektorze, dlatego odwiedzają go zarówno przedstawiciele biznesu, jak i pracownicy zatrudnieni w centrach usług wspólnych.
Naszym celem jest promowanie wizerunku sektora nowoczesnych usług biznesowych jako fajnego miejsca pracy. Pomagamy osobom poszukującym pracy wybrać odpowiednią dla nich firmę oraz stanowisko, a także dzielimy się poradami, dzięki którym mogą łatwiej wejść na rynek i znaleźć dobrą pracę.
Zaplanuj karierę – Career Coaching z SSC HeroesZapraszamy na bezpłatną sesję career coachingową, podczas której doświadczeni rekruterzy pomogą Ci określić Twoją ścieżkę kariery i doradzą, jak osiągnąć cele zawodowe.
Podpowiemy Ci:
 jakie są Twoje mocne strony
 w jakiej pracy się odnajdziesz
 jak wejść na rynek pracy – dobrze przygotować dokumenty aplikacyjne, przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zadbać o swój profesjonalny wizerunek online
 pomożemy Ci stworzyć lub ulepszymy Twój profil
na LinkedIn i Goldenline

Weź ze sobą CV – pomożemy Ci je poprawić.

25 kwietnia, godz. 10.00-11.30, sala nr 1.026, w budynku Wydziału Neofilologii UW ul. Dobra 55

Warsztat odwołany.
NOWY TERMIN - JUŻ WKRÓTCE!

2) Przygotuj skuteczne CV z RekruteremGrupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Przygotuj skuteczne CV z RekruteremWeź udział w warsztacie! Dowiesz się:
- jak przygotować skuteczne CV,
- na co zwraca uwagę pracodawca, czego oczekuje podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
- czym jest Agencja Pracy Tymczasowej i jak działa?

25 kwietnia godz. 12.00-14.00, sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55

Warsztat odwołany.
NOWY TERMIN - JUŻ WKRÓTCE!

3) Wejdź w rolę kandydata – sprawdź, czy jesteś gotów/gotowa na interviewHB Reavis to w pełni zintegrowana, międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie i działająca w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, a także na Słowacji, Węgrzech oraz w Niemczech i Turcji. Zatrudnia łącznie ponad 600 osób i dysponuje aktywami w wysokości 2,1 mld euro, o wartości netto na poziomie 1,2 mld euro, co czyni ją liderem na globalnym rynku nieruchomości komercyjnych.
HB Reavis jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych deweloperów działających na rynku biurowym w Polsce. Firma specjalizuje się w tworzeniu zdrowego i komfortowego środowiska pracy oraz przemyślanej, zintegrowanej z miastem przestrzeni publicznej. Z powodzeniem zrealizowała wiele popularnych centrów biznesowych w Warszawie, takich jak Konstruktorska Business Center, Gdański Business Center, Postępu 14 czy West Station. W 2016 roku rozpoczęła też budowę Varso – zespołu trzech budynków w centrum stolicy, w tym 230-metrowego wieżowca (310 m z iglicą), który stanie się najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej.
W 2016 roku, polski oddział HB Reavis otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy w konkursie AON Hewitt w kategorii „Przedsiębiorstwa zatrudniające do 250 pracowników”. hbreavis.com
Wejdź w rolę kandydata - sprawdź, czy jesteś gotów/gotowa na interview Opowiemy o rozmowie rekrutacyjnej, zdradzając:
- rodzaj zadawanych pytań,
- technik stosowanych przez rekruterów.
Przeprowadzimy symulację rozmów rekrutacyjnych. Warsztat będzie miał charakter praktyczny.

25 kwietnia godz. 14.30-16.00, sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55
ZAPISY