Przed nami 33 edycja Spotkań w dniach 26 – 27 listopada 2019 PROGRAM  26.11.2019

>>  Asertywność w relacji z klientem – Teleperformance Polska sp. z o. o. 

>>  Skuteczna rekrutacjaHenkel Polska

>>  Oko w oko z Rekruterem – Tk Maxx 

 >>  Self-organization in practice –  ING TECH POLAND

PROGRAM  27.11.2019

>>  Praca w służbie cywilnej – Ministerstwo Środowiska

>>  Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną – Paula Wrąbel

 ____________________________________________

 Szczegółowy opis spotkań 26 listopada!

>> Asertywność w relacji z klientem

26 listopada, godz. 10.00-12.00,
sala nr 1.026 w budynku Wydziału
Neofilologii UW, ul. Dobra 55
Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się czym jest Assessment Center i sami będą mieli okazję wziąć udział w przykładowych zadaniach! Uczestnicy poznają model komunikacji (tzw. FUKO) służący wyrażaniu swojego zdania w sposób konstruktywny oraz będą mieli okazję przećwiczyć jego zastosowanie w scenkach.
Warsztat przeprowadzi: Pani Agnieszka Nieciecka

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.

Teleperformance Poland funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 20 lat i jest jednym z pierwszych call contact center założonych w Polsce. Firma zatrudnia obecnie ponad 900 pracowników, obywateli ponad 40 różnych krajów, i działa w czterech oddziałach zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach i Siedlcach.
Teleperformance świadczy usługi omnikanałowej i wielojęzycznej obsługi klienta, wsparcia technicznego oraz sprzedaży dla rynków B2B i B2C, dla branż takich jak: e-commerce, retail, elektronika, bankowość, usługi finansowe, energetyka, FMCG, media, automotive i opieka medyczna.
Firma obsługuje klientów używając ponad 265 różnych języków i dialektów występując w imieniu największych międzynarodowych przedsiębiorstw. Teleperformance integruje wszystkie kanały komunikacji, aby zapewnić doskonałą obsługę klientów, tzw. Customer Experience Management, na którą składa się m.in. obsługa przez telefon, email, chat, aplikacje mobilne czy media społecznościowe.

>>  Skuteczna rekrutacja

26 listopada, godz. 12.30-14.30,
sala nr 1.026 w budynku Wydziału
Neofilologii UW, ul. Dobra 55
Podczas warsztatu dowiesz się:
- jak stworzyć idealne CV,
- jak zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej,
- jak bez problem przejść każde Assesment Centre, jakich zadań spodziewa się i czy warto być pewnym siebie?
- Jak ubrać się na rozmowę rekrutacyjną?
Na te oraz każde inne Twoje pytanie chętnie odpowie doświadczony Zespół HR firmy Henkel!
Warsztat przeprowadzi: Pani Sabrina Mosiołek, HR Recruitment Partner

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.Henkel to nowoczesna firma kosmetyczno-chemiczna z ponad 140- letnią tradycją, działająca na całym świecie. Oferuje szeroki portfel marek i technologii w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości), Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe) oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii). W Polsce, poza siedzibą główną w Warszawie, firma posiada również centrum badawcze oraz 4 ośrodki produkcyjne . Zatrudnia blisko 1000 osób.
Kim jesteśmy i kogo szukamy? Tworzenie zrównoważonej wartości jest naszym celem i zobowiązaniem, które łączy nas wszystkich, pracowników firmy Henkel. Wyróżnia nas umiejętność kreowania innowacyjnych pomysłów, nieustanne dążenie do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań oraz pasja służenia klientom jako zaufany partner oferujący najlepsze produkty i technologie, na których mogą polegać ludzie na całym świecie. Zapewniamy indywidualny rozwój pracowników, oparty na różnorodności i zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.
Jeżeli ta wizja przemawia do Ciebie, stanowi wyzwanie i sprawia, że chcesz dać z siebie wszystko - to myślisz tak jak my. Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań jednym z nas!

>>  Oko w oko z Rekruterem

26 listopada, godz. 15.00-16.00,
sala nr 1.026 w budynku Wydziału
Neofilologii UW, ul. Dobra 55
Podczas spotkania:
- Bez stresu! Odkryj to, co Cię wyróżnia!
- Dowiedz się jak stworzyć CV i jak najlepiej zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
- Podpowiemy Ci jak pokazać swoje mocne strony i odpowiadać na najczęstsze pytania rekruterów.
Warsztat przeprowadzą: Panie Urszula Perkowska i Ida Kucharska

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.


TK Maxx - Nieustanne odkrywanie raju stylowych okazji w naszych 685 sklepach TK Maxx w Europie. TK Maxx jest częścią grupy TJX, w której znajdziesz różne produkty, ale łączy ją ta sama cecha - poszukiwanie skarbów, które daje nam radość. Od stylowych perełek znanych marek do unikatowej biżuterii, gwarantuje klientom szalone możliwości każdego dnia. Równie dynamiczna jest praca. W sklepach nieustannie coś się dzieje, co sprzyja rozwojowi i zaangażowaniu. Każdy dzień daje możliwość odkrycia czegoś nowego.

Dlaczego warto pracować w TK Maxx? Odkryj to, co wyróżnia w TK Maxx - przekonasz się, że to coś więcej niż praca. TK Maxx to dynamiczna organizacja, w której razem współpracują, uczą się i rozwijają.
Dołączając do zespołu w sklepach TK Maxx, możesz liczyć na pełne wsparcie różnorodnej i zgranej grupy!

 >>  Self-organization in practice

26 listopada, godz. 16.30-18.30,
sala nr 1.026 w budynku Wydziału
Neofilologii UW, ul. Dobra 55
This workshop is dedicated to - improve your understanding of a concept of self-organization.
During these 2 hours: you will experience the challenges and benefits of working together as a team without the assigned leader.
Please join to have fun, practice and learn!
Warsztat przeprowadzi: Pan Krzysztof Kosacki

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.


ING Tech Poland is an IT company located in Katowice and Warsaw (Poland), which provides IT and operational services to all ING units worldwide. In terms of IT, Tech in Poland delivers generic IT services such as IT security, hosting, remote management and application services. Their new operational services are delivered by two units, RiskHub (Warsaw) and CardsHub (Katowice). The first one was established as part of ING Tech Poland and is their Modelling Expertise Centre that shapes the future of risk modelling and data analysis in Poland. CardsHub is another strategic area that was set up at ING Tech Poland. It’s responsible for processing card transactions for ING. In July 2017 Tech in Poland started being Agile and introduced autonomous squads working in Scrum. For ING Tech Poland, it’s all about the engineering culture, breaking barriers, fostering innovation.

____________________________________________

  Szczegółowy opis spotkań 27 listopada!

 >>  Praca w służbie cywilnej – Ministerstwo Środowiska

27 listopada, godz. 13.00-14.00,
sala nr 1.026 w budynku Wydziału
Neofilologii UW, ul. Dobra 55
Podczas spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się
- jak dokładnie wygląda nabór i praca w Ministerstwie Środowiska,
- jakie formy kariery proponujemy oraz
- dlaczego warto pracować w służbie cywilnej i Ministerstwie Środowiska.

Praca w Ministerstwie Środowiska to rozwojowe i pełne wyzwań działania głównie w zakresie tworzenia, interpretowania i stosowania prawa dotyczącego różnych dziedzin otaczającego nas środowiska (od gleb i odpadów, przez klimat i powietrze, po lasy, parki i zagrożone gatunki) w kontekście lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.
Warsztat przeprowadzą: Pani Magdalena Gora i Pan Kamil Rodzik

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.Ministerstwo Środowiska, poprzez współtworzenie polityki państwa, troszczy się o środowisko w Polsce i na świecie oraz wpływa na długofalowy, realizowany z poszanowaniem przyrody i praw człowieka rozwój kraju tak, aby uwzględnić potrzeby zarówno współcześnie żyjących ludzi, jak i przyszłych pokoleń.
Ministerstwo Środowiska jest nowoczesną, profesjonalną, darzoną zaufaniem społecznym instytucją, racjonalnie zarządzającą zasobami naturalnymi, dbającą o edukację ekologiczną społeczeństwa oraz otwartą na współpracę w zakresie ochrony środowiska.

Prowadzimy rekrutacje na wolne stanowiska pracy (zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o służbie cywilnej), staże, praktyki studenckie, wolontariaty. Oferujemy m.in.: umowę o pracę, elastyczny czas pracy, dodatek stażowy (od 5% do 20%), indywidualny program rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia, dofinansowanie do nauki języka obcego i studiów podyplomowych).
Szczegółowe informacje na temat procesu aplikacji znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa (https://www.gov.pl/web/srodowisko) w zakładce „Kariera w ministerstwie”.

>> Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną

27 listopada, godz. 14.30-16.00,
sala nr 1.026 w budynku Wydziału
Neofilologii UW, ul. Dobra 55

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się dlaczego tak dużą uwagę należy zwracać na to jak wyglądamy, jaki ma to wpływ na nasze sukcesy. Poznają zasady jakimi rządzi się styl smart oraz smart casual. Otrzymają konkretne wskazówki jak dobierać strój, wybierając się na rozmowę o pracę.
Uczestnicy mogą przynieść swoje ubrania, których nie noszą, ponieważ nie wiedzą jak i z czym je łączyć, chętnie podpowiem jak tworzyć stylizacje.
Podczas spotkania będę prezentowała także stylizacje z zaprzyjaźnionego butiku i od polskich producentów.
Warsztat przeprowadzi: Pani Paula Wrąbel, osobista stylistka

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.


Paula Wrąbel
Jest osobistą stylistką i zagląda kobietom do szaf, sprawia, że dzięki właściwie dobranym stylizacjom czują się pewnie, czują się piękne i potrafią same komponować stroje, które dodają im energii. Słucha czego potrzebują, wybiera perełki i tworzy listy rzeczy do uzupełnienia garderoby. Ich zadowolenie i opinia są dla niej najważniejsze. Strój wpływa na nasze samopoczucie i podczas spotkań z Panią Pauliną, Panie tego doświadczają.
Panowie zwykle po zmianie pracy lub awansie zgłaszają się po wsparcie i porady, wtedy budujemy garderobę zgodnie z nowymi realiami jakie pojawiły się w życiu.
Zapraszamy po trochę inspiracji na Jej stronę: www.paulawrabel.com