Przed nami kolejna edycja!

20 – 21 listopada 2018


                             >>  PROGRAM 20.11.2018

1)  ZARZĄDZANIE CZASEM

 2)  Jak rozwinąć swoją karierę w „DATA SCIENCE”1)  ZARZĄDZANIE CZASEMRBS jest jednym z największych banków w Wielkiej Brytanii. W Polsce od 2007 r. świadczymy usługi z zakresu operacji bankowych, finansów, technologii, bezpieczeństwa informacji, zarządzania projektami oraz analizy biznesowej i danych dla takich marek jak NatWest, Royal Bank of Scotland, Cutts czy Ulster Bank.
Zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy, ciekawe międzynarodowe projekty, szeroki wachlarz szkoleń i przyjazną atmosferę. Dodatkowo oferujemy też atrakcyjne warunki zatrudnienia: elastyczne godziny, opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, plan emerytalny, program zniżek, sieci pracownicze oraz liczne zajęcia sportowe.
ZARZĄDZANIE CZASEM Biorąc udział w warsztacie dowiesz się jak zarządzać czasem i priorytetami w miejscu pracy. Poznasz przydatne techniki i metody.

Spotkanie o godz. 10.30-12.30, sala nr 1.026
w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55.
Warsztat przeprowadzi: firma National Westminster Bank PLC.
Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl
W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.

2) Jak rozwinąć swoją karierę w „DATA SCIENCE”We are Semantive, a professional services consulting company providing Big Data & Data Science services to transform client’s organizations into data-driven organizations. We deliver comprehensive services from data analysis, through design to development, training and technical support. We work with start-ups and Fortune 500 companies helping them with Big Data strategy, building analytical platforms and applying Data Science to gain a competitive edge, data insights and becoming data-driven.
Jak rozwinąć swoją karierę w „DATA SCIENCE”20 listopada godz. 13.00-14.00 sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55.
Spotkanie przeprowadzi: firma Semantive sp. z o. o.
Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.

————————————————————————————-

                         >>  PROGRAM 21.11.2018

1) KARIERA W UNII EUROPEJSKIEJ

2)  Jak spędzić swój Gap Year w Stanach?

 1)  KARIERA W UNII EUROPEJSKIEJEuropejski Urząd Doboru Kadr - instytucja zajmująca się procesem rekrutacji personelu zatrudnianego w instytucjach Unii Europejskiej. W języku polskim używana jest często skrótowa nazwa "EPSO", pochodząca od nazwy angielskiej. EPSO zostało utworzone w 2002 i rozpoczęło działalność 1 stycznia 2003. Zachęcamy do zaglądania do portalu EU Careers, gdzie przedstawiane są wszystkie ogłoszenia o rekrutacjach prowadzonych do instytucji unijnych. O projekcie Ambasador Kariery EU można przeczytać na stronie Biura Karier UW http://biurokarier.uw.edu.pl/ambasador-karier-eu
”KARIERA W UNII EUROPEJSKIEJ”Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości kariery w UE. Jak aplikować na staże, projekty i do pracy. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, niezależnie od posiadanego stopnia naukowego czy studiowanego kierunku.

21 listopada godz. 12.00-13.30, sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55
Spotkanie przeprowadzi: Pani Paulina Jasińska – Ambasador Kariery UE na UW.
Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie maila prosimy wpisać tytuł spotkania.

2) Jak spędzić swój Gap Year w Stanach?Au Pair in America to program au pair o najdłuższej tradycji na świecie – działamy w 55 krajach świata i od ponad 30 lat spełniamy Wasze marzenia o życiu, podróżach i nauce w USA! Program jest częścią Amerykańskiego Instytutu Studiów Zagranicznych działającego od 1964 roku i wspieranego przez Departament Stanu USA.
Program Au Pair in America łączy w sobie pracę, naukę oraz podróżowanie i daje niepowtarzalną okazję do poznania kultury amerykańskiej z perspektywy mieszkańca. W ramach programu Au Pair in America uczestnik otrzymuje bilet lotniczy w obie strony, ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie. Au Pair przez rok mieszka z amerykańską rodziną goszczącą, a do jej obowiązków należy opieka nad dziećmi. Ponadto uczęszcza na wybrane zajęcia na uczelni amerykańskiej, a w wolnym czasie ma wiele okazji do podróżowania. Udział w programie Au Pair in America daje niepowtarzalną możliwość poznania Ameryki, poprawienia poziomu języka angielskiego oraz zdobycia oryginalnego punktu w CV.
”Jak spędzić swój Gap Year w Stanach?”Spotkanie odwołane. Możliwość bezpośredniego kontaktu z Firmą. Zapytania prosimy kierować na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl