Program USzRP – 25.04.2018, Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55


1) Zaplanuj karieręCareer Coaching z SSC Heroes

2) Przygotuj skuteczne CV z Rekruterem

3) Wejdź w rolę kandydata – sprawdź, czy jesteś gotów/gotowa na interview

 


1) Zaplanuj karieręCareer Coaching z SSC HeroesSSC Heroes
Jesteśmy internetową społecznością skupioną wokół sektora usług biznesowych. SSC Heroes tworzy jedyny portal w regionie CEE, który zapewnia kompleksowe informacje o firmach, stanowiskach i ofertach pracy w sektorze, dlatego odwiedzają go zarówno przedstawiciele biznesu, jak i pracownicy zatrudnieni w centrach usług wspólnych.
Naszym celem jest promowanie wizerunku sektora nowoczesnych usług biznesowych jako fajnego miejsca pracy. Pomagamy osobom poszukującym pracy wybrać odpowiednią dla nich firmę oraz stanowisko, a także dzielimy się poradami, dzięki którym mogą łatwiej wejść na rynek i znaleźć dobrą pracę.
Zaplanuj karierę – Career Coaching z SSC HeroesZapraszamy na bezpłatną sesję career coachingową, podczas której doświadczeni rekruterzy pomogą Ci określić Twoją ścieżkę kariery i doradzą, jak osiągnąć cele zawodowe.
Podpowiemy Ci:
 jakie są Twoje mocne strony
 w jakiej pracy się odnajdziesz
 jak wejść na rynek pracy – dobrze przygotować dokumenty aplikacyjne, przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zadbać o swój profesjonalny wizerunek online
 pomożemy Ci stworzyć lub ulepszymy Twój profil
na LinkedIn i Goldenline

Weź ze sobą CV – pomożemy Ci je poprawić.

25 kwietnia, godz. 10.00-11.30, sala nr 1.026, w budynku Wydziału Neofilologii UW ul. Dobra 55

Warsztat odwołany.
NOWY TERMIN - JUŻ WKRÓTCE!

2) Przygotuj skuteczne CV z RekruteremGrupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Przygotuj skuteczne CV z RekruteremWeź udział w warsztacie! Dowiesz się:
- jak przygotować skuteczne CV,
- na co zwraca uwagę pracodawca, czego oczekuje podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
- czym jest Agencja Pracy Tymczasowej i jak działa?

25 kwietnia godz. 12.00-14.00, sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55

Warsztat odwołany.
NOWY TERMIN - JUŻ WKRÓTCE!

3) Wejdź w rolę kandydata – sprawdź, czy jesteś gotów/gotowa na interviewHB Reavis to w pełni zintegrowana, międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie i działająca w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, a także na Słowacji, Węgrzech oraz w Niemczech i Turcji. Zatrudnia łącznie ponad 600 osób i dysponuje aktywami w wysokości 2,1 mld euro, o wartości netto na poziomie 1,2 mld euro, co czyni ją liderem na globalnym rynku nieruchomości komercyjnych.
HB Reavis jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych deweloperów działających na rynku biurowym w Polsce. Firma specjalizuje się w tworzeniu zdrowego i komfortowego środowiska pracy oraz przemyślanej, zintegrowanej z miastem przestrzeni publicznej. Z powodzeniem zrealizowała wiele popularnych centrów biznesowych w Warszawie, takich jak Konstruktorska Business Center, Gdański Business Center, Postępu 14 czy West Station. W 2016 roku rozpoczęła też budowę Varso – zespołu trzech budynków w centrum stolicy, w tym 230-metrowego wieżowca (310 m z iglicą), który stanie się najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej.
W 2016 roku, polski oddział HB Reavis otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy w konkursie AON Hewitt w kategorii „Przedsiębiorstwa zatrudniające do 250 pracowników”. hbreavis.com
Wejdź w rolę kandydata - sprawdź, czy jesteś gotów/gotowa na interview Opowiemy o rozmowie rekrutacyjnej, zdradzając:
- rodzaj zadawanych pytań,
- technik stosowanych przez rekruterów.
Przeprowadzimy symulację rozmów rekrutacyjnych. Warsztat będzie miał charakter praktyczny.

25 kwietnia godz. 14.30-16.00, sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55
ZAPISY