Program USzRP – 23.11.2017, Kampus Centralny


1)  JAK STUDENT MOŻE ZMAKSYMALIZOWAĆ SWOJE SZANSE NA ZDOBYCIE WYMARZONEJ PRACY?

2)  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI TŁUMACZENIOWYMI LOKALIZACJI JĘZYKOWEJ – warsztat z elementami Business Case’u

 3)  KSAP – początek profesjonalnej kariery w administracji publicznej.

4)  PANEL DYSKUSYJNY

 

Warsztaty odwołane:

NEW AGE of RECRUITMENT

PRZEKONAJ SIĘ CZY PRACA W BRANŻY TURYSTYCZNEJ JEST DLA CIEBIE!

 


1)  JAK STUDENT MOŻE ZMAKSYMALIZOWAĆ SWOJE SZANSE NA ZDOBYCIE WYMARZONEJ PRACY?


Jesteśmy firmą headhunterską. Zajmujemy się głównie wyłanianiem najlepszych specjalistów oraz kadry zarządzającej z rynku pracy. Jesteśmy pasjonatami pracy z ludźmi. Nieustannie prowadzimy różnorodne badania rynku. Dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów metodologią direct & executive search. Owocna współpraca z naszymi klientami motywuje nas do stałego podnoszenia naszych kwalifikacji. Jeśli jesteś ciekawy nowych doświadczeń, spragniony nowych wyzwań zapraszamy Cię do ambitnych zespołów firm naszych klientów, z którymi prowadzimy nieprzerwaną od ponad 5 lat współpracę! Więcej o nas znajdziesz na www.wincklerpersonal.pl
Jak student może zmaksymalizować swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy?

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy, zapraszamy na spotkanie, w czasie którego przedstawimy Ci szczegóły procesu rekrutacyjnego od A do Z. Omówimy po kolei każdy z etapów, z jakimi muszą zmierzyć się wszyscy kandydaci. Poszerzymy również Twoją wiedzę o drobne, ale istotne niuanse, na które wielu ludzi nie zwraca uwagi. Pozwoli Ci to na bardziej świadome uczestniczenie w przyszłych rekrutacjach i tym samym skuteczniejsze kierowanie Twoją karierą zawodową.

Warsztat 23.11.2017, godz. 10.00-12.00; W. Neofilologii, ul. Dobra 55, sala 1.025
ZAPISY

 2)  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI TŁUMACZENIOWYMI LOKALIZACJI JĘZYKOWEJ – warsztat z elementami Business Case’u


Lionbridge to największa na świecie firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń i lokalizacji. Od 20 lat zapeniamy firmom i instytucjom międzynarodowym specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii, kultur i języków, dzięki której mogą prowadzić efektywną globalną komunikację.
Jesteśmy obecnie największą na świecie firmą globalizacyjną, prawdziwymi innowatorami w branży. Rewolucjonizujemy rynek tłumaczeń technologią Geofluent, a nasz wyjątkowy model Crowd-in-the-Cloud zapewnia globalną spójność marki nawet przy pełnej gamie działań skierowanych do społeczności lokalnych. Mamy biura na całym świecie, a nasz zespół liczy ponad 100 000 specjalistów
Lokalizujemy produkty, zarządzamy wielojęzycznymi stronami internetowymi i obsługą klienta, testujemy aplikacje, prowadzimy globalny marketing cyfrowy i usługi z zakresu globalnej inżynierii, oferujemy kompletny pakiet rozwiązań dla branży finansowej, prawnej, motoryzacyjnej, software'owej czy farmaceutycznej. Współpracujemy z największymi światowymi markami, które dowodzą swego zaufania, wracając do nas.
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI TŁUMACZENIOWYMI LOKALIZACJI JĘZYKOWEJ
– warsztat z elementami Business Case’u
Globalny sukces zaczyna się od dopracowania szczegółów.
Zapraszamy na warsztaty z zakresu Zarządzania Projektami tłumaczeniowymi lokalizacji językowej. Podczas warsztatów dowiecie się jak efektywnie osiągać cele projektowe przy jednoczesnym neutralizowaniu ryzyka. Weźmiecie udział w quizie z nagrodami, a także przepracujecie wspólnie z nami interesujący Business Case z zakresu zarządzania projektem tłumaczeniowym.

Warsztat 23.11.2017, godz. 12.30-14.30, W. Neofilologii, ul. Dobra 55, sala 1.025
ZAPISY


3)  KSAP –początek profesjonalnej kariery w administracji publicznej.


KRAJOWA SZKOŁA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego jest instytucją wyspecjalizowaną w kształceniu i przygotowywaniu do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadr wyższych urzędników. Kreujemy nowe programy szkoleniowe, kształcimy w trybie stacjonarnym przyszłych urzędników, szkolimy pracowników administracji publicznej, współpracujemy z administracją i bliźniaczymi instytucjami kształcenia kadr administracji w kraju i za granicą. Działamy pod nadzorem Prezesa Rady Ministrów.

REKRUTACJA
Rekrutacja prowadzona jest za pośrednictwem naszej strony internetowej: www.ksap.gov.pl (kształcenie stacjonarne i ustawiczne).

KOGO SZUKAMY
Czekamy na osoby, które rozumieją pojęcie służby publicznej i chcą wykorzystać swój potencjał menedżerski i liderski.
KSAP – początek profesjonalnej kariery w administracji publicznej.Poznaj KSAP – rekrutacja już wkrótce!
18- miesięczne szkolenie w KSAP to wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu nowoczesnej administracji, unikatowe staże zawodowe za granicą i w kraju, intensywna nauka języków obcych, a także udział w licznych konferencjach dotyczących funkcjonowania państwa.
Słuchacze otrzymują: stypendium, gwarantowane ubezpieczenia społeczne oraz możliwość zakwaterowania w Kolegium KSAP.

Spotkanie 23.11.2017, godz. 14.30-15.30, gmach Samorządu Studentów UW, ul. Krakowskie Przedmieście 24, sala 200, II piętro
ZAPISY

4)  PANEL DYSKUSYJNY

Czwartek 23 listopada 2017 r.
Panel nr 3:
Z jakimi wyzwaniami mierzy się sektor NGO? W jaki sposób osiąga się w nim sukcesy?


Miejsce: Wydział Neofilologii (ul. Dobra 55), sala 3.017
godz. 10.15-12.15
Uczestnicy:
Andrzej Górz Inicjatywa Otwarty Jazdów,
Jan Herbst badacz w Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
Agnieszka Kozakoszczak prezeska Fundacji Na Rzecz Różnorodności Społecznej
Irena Skowera Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW
Magda Szeniawska współzałożycielka i wiceprezeska Stowarzyszenia Mierz Wysoko
ZAPISY

 

=========================================

Warsztaty odwołane:

>> NEW AGE of RECRUITMENT


KF Futurestep jest światowym liderem w dziedzinie outsourcingu usług rekrutacyjnych, oferującym niestandardowe, elastyczne usługi, pomagające organizacjom zaspokajać ich specyficzne potrzeby rekrutacyjne. Nasi pracownicy mają możliwość pracy z najlepszymi międzynarodowymi klientami, przy użyciu najnowszych narzędzi, technologi i fachowej wiedzy z branży.

W naszym warszawskim biurze mamy ponad 15 zespołów pracujących na wielu europejskich rynkach (np. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoch). Ponad 60 pracowników mówi prawie 20 różnymi językami. Możesz pracować jako Specjalista ds. Pozyskiwania Talentów (TAS) lub Koordynator Rekrutacji (RC).
Jako TAS byłbyś odpowiedzialny za poszukiwanie talentów - właśnie Ty znajdziesz najlepsze osoby na rynku, aby zaspokoić potrzeby klienta. Oznacza to ścisłą współpracę z kadrami kierowniczymi i stanowi podstawę naszej działalności. Jako Koordynator Rekrutacji upewniałbyś się, że wszystko odbywa się we właściwym miejscu i w odpowiednim czasie.
NEW AGE OF RECRUITMENT Korn Ferry Futurestep, global recruitment company invites you to attend workshop -"New Age of Recruitment". You will have a chance to learn how to recruit using social media and how you can build your own brand visibility on line. Come and check if what we do, may be interesting for you in career perspective! The workshop will be conducted by two English – speaking employees with EMEA recruitment experience. See you soon!
Warsztat 23.11.2017, godz. 15.00-16.30, W. Neofilologii, ul. Dobra 55, sala 1.025
ZAPISY

>> PRZEKONAJ SIĘ CZY PRACA W BRANŻY TURYSTYCZNEJ JEST DLA CIEBIE!


Travelport jest globalnym dostawcą systemów i technologii dystrybucji i obsługi płatności, rozwiązań mobilnych oraz innych rozwiązań dla światowej branży turystycznej. Prowadzi działalność w ponad 180 krajach i zatrudnia około 4000 pracowników.
Działalność firmy obejmuje dwa obszary:
Travel Commerce Platform — firmowa platforma typu B2B, ułatwiająca czołowym przewoźnikom i innym dostawcom usług turystycznych dotarcie do klientów zarówno online, jak i offline. Platforma zawiera także pionierskie rozwiązanie do obsługi płatności typu B2B, które dzięki wykorzystaniu doświadczenia firmy Travelport w branży turystycznej zaspokaja potrzeby pośredników turystycznych w zakresie efektywnego i bezpiecznego rozliczania transakcji.
Technology Services — pion usług technologicznych, w ramach którego świadczone są kluczowe usługi informatyczne dla linii lotniczych, m.in. w zakresie obsługi sprzedaży, wystawiania biletów i kontroli odlotów, a także dostarczane są inne rozwiązania pozwalające klientowi skupić się na jego podstawowej działalności i obniżyć koszty.
Travelport ma siedzibę w Langley w Wielkiej Brytanii. Firma jest notowana na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych pod symbolem „TVPT”. W 2016 r. Travelport osiągnął przychody netto w wysokości 2,4 mld USD.
www.travelport.com
PRZEKONAJ SIĘ CZY PRACA W BRANŻY TURYSTYCZNEJ JEST DLA CIEBIE!
Nowa wiedza – nowe możliwości!
Przekonaj się czy praca w branży turystycznej jest dla Ciebie!

Zapraszamy na warsztaty dotyczące funkcjonowania branży w Polsce i na świecie. Zaprezentujemy nowoczesne systemy rezerwacyjne używane przez biura podróży, linie lotnicze, hotele, agencje wynajmu samochodów i linie kolejowe. Pokażemy globalne trendy w turystyce i rozwiązania mobilne stosowane przez największych w branży. Podzielimy się wiedzą, jak korporacje zarządzają podróżami służbowymi oraz z jakich aplikacji może korzystać podróżny w celu zapewnienia jak najwyższego standardu.

Warsztat 23.11.2017, godz. 11.30-13.30, gmach Samorządu Studentów, ul. Krakowskie Przedmieście 24, sala 200, II piętro
ZAPISY