Program USzRP – 22.11.2017, Ochota


  1)  NAJCZĘSTSZE BŁĘDY KANDYDATÓW  – warsztaty z zawodowymi headhunterami

 2)  OKO W OKO Z REKRUTEREM, czyli jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej

3)  PERSONNAL BRANDING (zarządzanie swoją marką na co dzień oraz podczas rozmów rekrutacyjnych)

4)  PANELE DYSKUSYJNE

 

Warsztaty odwołane:

JAK ŚWIADOMIE BUDOWAĆ SWOJĄ KARIERĘ W BANKOWOŚCI?

STUDENT PRZEDSIĘBIORCA – pierwsze kroki w biznesie1)  NAJCZĘSTSZE BŁĘDY KANDYDATÓW  – warsztaty z zawodowymi headhunterami


Jesteśmy firmą headhunterską. Zajmujemy się głównie wyłanianiem najlepszych specjalistów oraz kadry zarządzającej z rynku pracy. Jesteśmy pasjonatami pracy z ludźmi. Nieustannie prowadzimy różnorodne badania rynku. Dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów metodologią direct & executive search. Owocna współpraca z naszymi klientami motywuje nas do stałego podnoszenia naszych kwalifikacji. Jeśli jesteś ciekawy nowych doświadczeń, spragniony nowych wyzwań zapraszamy Cię do ambitnych zespołów firm naszych klientów, z którymi prowadzimy nieprzerwaną od ponad 5 lat współpracę! Więcej o nas znajdziesz na www.wincklerpersonal.pl
NAJCZĘSTSZE BŁĘDY KANDYDATÓW
– warsztaty z zawodowymi headhunterami
Zastanawia Cię dlaczego nie otrzymujesz odpowiedzi na swoje CV? Jesteś po spotkaniu rekrutacyjnym, zadowolony z zaprezentowania siebie, a jednak telefon nadal nie dzwoni? Być może wiążesz swoją przyszłość z zawodowym headhuntingiem? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w spotkaniu z nami. Dowiesz się m.in.:

- jaka jest rola headhuntera w procesie rekrutacyjnym;
- czy sieć jest Twoim przyjacielem czy wrogiem;
- dlaczego Twoje CV nie przechodzi do II etapu rekrutacyjnego;
- jakie błędy możesz popełniać na rozmowie rekrutacyjnej;

Jako zawodowi headhunterzy chętnie podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami, zwrócimy Twoją uwagę na najważniejsze aspekty podczas autoprezentacji, porozmawiamy o idealnym CV oraz pokażemy, jak najlepiej zadbać o swój wizerunek w sieci, a czego należy się wystrzegać. Dowiedz się, jak dać się złowić!

Warsztat 22.11.2017, godz. 14.00-16.00; sala 1.113 w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Ochota
ZAPISY

2)  OKO W OKO Z REKRUTEREM, czyli jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej


Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w kilkunastu krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych.
Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów,
i oferuje szereg produktów: Pożyczkę konsumencką (w różnych wariantach: pożyczkę online,
z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną i pożyczkę dla firm.
W 2016 roku Provident przygotował drugi raport społeczny, jedyny na rynku pożyczkowym, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2014-2015 oraz przedstawiona strategia CSR na kolejne lata. W 2015 i 2016 roku Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu. W 2015 roku Provident będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma jest pięciokrotnym laureatem procesu certyfikacji Top Employer (2013, 2014, 2015 i 2016).
OKO W OKO Z REKRUTEREM,
czyli jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej
Uczestnicy spotkania dowiedzą się:
Jak skutecznie szukać pracy;
Jak dobrze napisać CV;
Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy rekrutacyjnej;
Jakie pytania warto zadać pracodawcy i o co pracodawca nie powinien pytać.

Warsztat 22.11.2017, godz. 11.00-13.00, W. Biologii ul. Miecznikowa 1, sala 301
ZAPISY

3)  PERSONNAL BRANDING (zarządzanie swoją marką na co dzień oraz podczas rozmów rekrutacyjnych)


Adamed to polska firma farmaceutyczno biotechnologiczna, której misją jest opracowanie i wprowadzenie na światowe rynki innowacyjnych leków na kluczowe choroby cywilizacyjne.

Od ponad 20 lat firma udostępnia pacjentom najwyższej jakości produkty lecznicze w wielu grupach terapeutycznych m.in. kardiologii, psychiatrii, pulmonologii, ginekologii i leczeniu infekcji dróg moczowych. Sukces produktów oferowanych na krajowym rynku, zapoczątkował dynamiczny rozwój eksportu firmy. Adamed posiada przedstawicielstwa w Hiszpanii i na Ukrainie. Aktualnie produkty firmy sprzedawane są w 22 krajach, a jej pozycja na arenie międzynarodowej jest stale wzmacniana.

PERSONNAL BRENDING
(zarządzanie swoją marką na co dzień oraz podczas rozmów rekrutacyjnych)
Spotkanie będzie miało formę warsztatu, podczas którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak świadomie budować swoją markę osobistą oraz jak podejść do rozmowy kwalifikacyjnej i jak się do niej przygotować.

Warsztat 22.11.2017, godz. 12.00-14.00, W. Biologii ul. Miecznikowa 1, sala 232D
ZAPISY

4)  PANELE DYSKUSYJNE

Środa 22 listopada 2017 r.

Panel nr 1:
Z jakimi wyzwaniami mierzy się polski naukowiec? W jaki sposób osiąga się sukcesy w polskiej nauce?


Miejsce: Wydział Fizyki (ul. Ludwika Pasteura 5), sala B 144-146
godz. 10.15-12.15
Uczestnicy:
> Dr Robert Dwiliński, dyrektor Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii UW
> Paweł Gora, doktorant Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, pracował m.in w Microsoft, Google, CERN oraz IBM Research.
> Dr Bartosz Pieliński, zastępca dyrektora Instytutu Polityki Społecznej, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW
> Dr Agnieszka Pugacewicz, koordynatorka Digital Economy Lab UW
> Dr Stefano Redaelli, doktor fizyki i literatury, adiunkt na Wydziale Artes Liberales UW
> Anna Wiśniewska, koordynatorka sieci EURAXESS w Polsce, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

ZAPISY
Środa 22 listopada 2017 r.

Panel nr 2:
Z jakimi wyzwaniami mierzy się sektor biznesowy?
W jaki sposób osiąga się w nim sukcesy?


Miejsce: Wydział Fizyki (ul. Ludwika Pasteura 5), sala B 144-146
godz. 12.45-14.45
Uczestnicy:

Jacek Jakubowski założyciel i szef Grupy TROP,
Janusz Kozakoszczak, prezes zarządu drukarni cyfrowej SOWA
Rene Skaflestad, dyrektor zarządzający Liber Finance Group
Bartosz Stodulski współzałożyciel i dyrektor firmy Laboratorium EE
Jacek Sztolcman kierownik Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego

ZAPISY

=====================

>> JAK ŚWIADOMIE BUDOWAĆ SWOJĄ KARIERĘ W BANKOWOŚCI? – odwołany


Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać standardy bankowości.
Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas innowacyjność oraz dynamika działania. Nie jesteśmy typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe podejmowane są w Polsce i na co dzień wdrażamy rozwiązania, które sami wypracowaliśmy. Szeroki zakres oferty produktowej zapewnia różnorodne możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów z wielu dziedzin biznesu i o różnorodnych profilach wykształcenia. Łączy nas samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań.
Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Dzięki temu odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy, i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

STOPKA ADRESOWA
Alior Bank SA
ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
Mail rekrutacyjny: rekrutacja@alior.pl
Link strony: www.kariera.aliorbank.pl
Link na FB: www.facebook.com/AliorBankSA
JAK ŚWIADOMIE BUDOWAĆ SWOJĄ KARIERĘ W BANKOWOŚCI?Na spotkaniu dowiesz się, gdzie możesz znaleźć pomysł na biznes, osoby do zespołu. Dowiesz się również o tym, na co zwracać uwagę przy budowaniu zespołu, w jaki sposób możesz zaplanować swój biznes bez pisania biznesplanu, co jest kluczem do rozwoju biznesu oraz o tym, gdzie i jak możesz pozyskać środki na rozwój.

Warsztat 22.11.2017, godz. godz. 10.00-12.00 sala 1.113 w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Ochota
ZAPISY

>> STUDENT PRZEDSIĘBIORCA – pierwsze kroki w biznesie – odwołany


Inkubatory AIP powstały w 2004 roku. Ich celem było stworzenie z Polski miejsca, gdzie można zacząć biznes w najłatwiejszy, najszybszy i najmniej ryzykowny sposób na świecie. Model preinkubacji AIP (Firma bez ZUS ), polegający na udostępnianiu początkującym przedsiębiorcom osobowości prawnej fundacji AIP w celu realizacji swoich biznesów, okazał się strzałem w dziesiątkę – jeszcze w 2005 roku ogólnopolska sieć AIP liczyła 12 inkubatorów (56 w 2015), a już rok później w 2006 roku funkcjonowało w nich 300 startupów (2300 w 2015). Dziś AIP to wiodąca w Europie organizacja startupowa, wyznaczająca trendy w Polsce i zagranicą, a wspólnie z siecią Business Link oraz funduszem Seed Capital stanowiąca startupowy ekosystem porównywalny do ekosystemu google.
Inkubatory AIP zostały wyróżnione ważnymi nagrodami m.in. Parlamentu Studentów RP, Komisji Europejskiej czy rządu polskiego.
Od 2004 dzięki AIP powstało na rynku już ponad 12 000 firm, m.in znane marki takie jak PhotoBlog.pl, Chomikuj.pl, MISBHV, Key2Print czy Glov. "
STUDENT PRZEDSIĘBIORCA - pierwsze kroki w biznesieNa spotkaniu dowiesz się, gdzie możesz znaleźć pomysł na biznes, osoby do zespołu. Dowiesz się również o tym, na co zwracać uwagę przy budowaniu zespołu, w jaki sposób możesz zaplanować swój biznes bez pisania biznesplanu, co jest kluczem do rozwoju biznesu oraz o tym, gdzie i jak możesz pozyskać środki na rozwój.

Warsztat 22.11.2017, godz. 12.30-13.30, sala sala 1.113 w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Ochota
ZAPISY