Program USzRP – 24.04.2018, Wydział Neofilologii UW ul. Dobra 55


  1) Jak skutecznie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zdobyć wymarzoną pracę?

 2) Assessment Centre – w procesie rekrutacji

 1) Jak skutecznie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zdobyć wymarzoną pracę?

 

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jednym z największych przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych, a także firmy handlowe oraz usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: sodę kalcynowaną (drugie miejsce w Europie), sodę oczyszczoną, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i szklane oraz inne chemikalia.
Grupa CIECH to niezwykła mieszanka doświadczenia i młodości. To właśnie w tym miejscu spotyka się budowana przez kilkadziesiąt lat wiedza z twórczą ambicją młodego pokolenia, wspólnie realizując międzynarodowe i lokalne projekty. Nasze działania skupiają się wokół budowania kultury organizacyjnej umożliwiającej współpracę w przyjaznej atmosferze. Stawiamy na otwartość, elastyczność oraz szacunek do innych.
JAK SKUTECZNIE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROZMOWY REKRUTACYJNEJ I ZDOBYĆ WYMARZONĄ PRACĘ?
Weź udział w warsztacie! Dowiesz się:
- jak efektywnie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej,
- w jaki sposób zdobyć wymarzoną pracę.

Warsztat 24.04.2018, sala nr 1.026 w budynku Wydziału Neofilologii UW ul. Dobra 55
ZAPISY

 


2) Assessment Centre – w procesie rekrutacjiLeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne koncerny w pozyskaniu kluczowych pracowników. Spółka specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Skutecznie pozyskuje kandydatów dzięki wykorzystaniu direct search oraz autorskiej metodologii realizacji procesu rekrutacji ASSET : Analysis > Strategy > Selection > Evaluation > Target, której zastosowanie porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. LeasingTeam Professional prowadzi rekrutacje w obszarach Sales & Marketing, HR & Administration, Transport & Logistics, Engineering & Production, SSC/BPO, Retail, Finance & Accounting.
ASSESSMENT CENTRE
- W PROCESIE REKRUTACJI
Assessment Centre „AC” jest jednym z narzędzi stosowanych w procesie rekrutacji.

Weź udział w warsztacie! Dowiesz się:
- czego może kandydat spodziewać się w trakcie sesji AC.

24 kwietnia godz. 12.30-14.00; sala nr 1.026, w budynku Wydziału Neofilologii UW
ul. Dobra 55
ZAPISY